כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

נתן גושן – שני ילדים בעולם

נתן גושן מגיש שיר אהבה חדש "שני ילדים בעולם", צפו

את השיר החדש "שני ילדים בעולם" כתב והלחין נתן גושן בהפקתו המוזיקלית של סתו בגר אשר היטיב לשמר את הקו המוזיקלי המאפיין את גושן, האמת שגם גושן לא יוצא כאן מהמשבצת המוזיקלית שלו, הוא עושה זאת בחוכמה, המפרט המוזיקלי שלו תמיד נע בין מחוזות הרומנטיקה והאמונה, שירה רגועה על מלודיה מתאימה היא המרשם הבדוק של גושן להפוך את השיר החדש ללהיט בנות נוסף בארסנל האישי שלו, אוני אומר זאת בנימה חיובית.

כך נתן גושן על השיר החדש – "תמיד הייתי חיפושניק, סקרן ועקשן, מוזר ומתבודד כזה, נאסף ומתפזר כל הזמן, לא זוכר מתי עצרתי לנוח. עם הזמן התרגלתי לקצב החיים הזה, לחוסר הוודאות, לסדר שבאי סדר. השיר הזה יקר לי במיוחד, הוא אמיתי ובוער והוא מספר על חיבור שלא הרגשתי אף פעם ועל אהבה שלא ידעתי שיש. אבל יותר מהכל, השיר הזה תמיד יחזיר אותי לרגע בו הלכתי לדבר עם הילד שהייתי ועם הילד שאני עדיין ולהגיד לו ״תירגע, הכל בסדר, הגענו הביתה.״

על הקליפ אחראי הבמאי יעקב אסרף, הדמות הנשית משוחקת בידי לירון אלביליה זוגתו הטריה של גושן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d