קליפים חדשים

רוני דלומי – זה בא אליי

שיר נוסף של רוני דלומי בדרך לאלבום הבא - זה בא אליי, צפו

"זה בא אליי" הוא השיר החמישי מתוך אלבומה העומד לצאת של רוני דלומי אשר כתבה והלחינה אותו יחד עם איתי שמעוני וצליל קליפי בהפקתו המוזיקלית של ינון יהל. השיר הממשיך את הקו המוזיקלי הלטיני הוא מעין המשך לשיר הקודם – "רציתי שזה יכאיב" שיצאה באוקטובר האחרון. הקליפ המלווה את השיר שבויים בידי תמר גורן הוא מעין טלנובלה בזעיר אנפין והוא עמוס סצנות מלאות בהשראה מכל אותן סדרות טלוויזיה ספרדיות שהפכו ללהיט אהוב ברחבי העולם.

כך רוני על השיר החדש – "השיר הזה נולד מתוך אמונה עמוקה שכל הטוב עודנו לפנינו. הוא נכתב יחד עם ינון יהל, איתי שמעוני וצליל קליפי דווקא מתוך רגע שבו הרגשתי שדברים לא מסתדרים בדיוק איך שאני רוצה או מתכוונת, למרות שאני מנסה ומנסה ומתעקשת. ופתאום חשבתי על כל מה שכן מסתדר, על כל הטוב בחיים שלי שממלא אותי באושר שלא יכולתי אפילו לדמיין, והרגשתי שזו הוכחה. שכל מה שכן מסתדר בחיים שלי, הוא הוכחה לכך שמה שכרגע מתעכב ולא מוצא את מקומו , יסתדר בהמשך , יבוא אליי. לכן השיר הזה, הוא כמו תפילה אישית שלי , אמונה עמוקה , שכל הטוב יבוא. ועוד איך הוא יבוא , אליי ואליך ואלייך ואל כולנו, אמן."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: