קליפים חדשים

נגה ארז – Story

נגה ארז עם להיט רחבות חדש, Story או בעברית בסיסית - מה הסיפור ש'ך? אה...צפו בגאונה המוזיקלית הזו

כן אין מושג אחר שמיטיב לתאר את נגה ארז, גאון מוזיקלי שחורך את הרחבות של הזמן הזה. רגע לפני שהיא משיקה את האלבום החדש "KIDS" בשורת הופעות און ליין תחת הטייטל – "KIDS: A Livestream"' היא משיקה את השיר החדש Story  אשר נכתב והולחן על ידה ועל ידי אורי רוסו שגם הפיק מוזיקלית, הממשיך את ההפגזה המוזיקלית אפופת הביט שאינה מותירה למאזין רגע אחד של עצירה, השירים של נגה –   You So DoneEnd of the Road לוקחים אותך, יותר נכון, תופסים אותך באוזן ומושכים אותך קדימה כשרגליך, אם אינך מהיר, נגררות על הרצפה, קום תתנער ותהיה עירני ומוכן, כי אצל נגה כל שיר הוא מה שקוראים במחוזותינו פצצות. אז מה הסיפור ש'ך?…

בתאריך 1 לאפריל תשיק נגה את האלבום החדש במסיבה אינטרנטית אשר תשודר בלייב מאולפני אוטופיה בתל אביב, גם למחרת תתקיים חגיגה זהה, מדובר באירוע כפול, החוגג מוזיקה, ריקוד, צילום, ארט, סטייל ואת פריצת הגבולות ביניהם. כל הפרטים והכרטיסים, אפילו לכל החברים במכה אחת, כאן.

כך נגה עם יציאת השיר החדש – "גאה להציג את השיר / הווידיאו החדש שלי 'STORY'. בן זוגי לחיים ולמוזיקה אורי רוסו מופיע בשיר, השיר הזה עלינו והוא האחרון לפני שהאלבום יוצא !!! אוהבת אותכם.ן, תהנו"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: