חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

לראשונה – מופע להקה ללא מסכות וריחוק חברתי בברצלונה

להקת Love of Lesbian תקיים בברצלונה מופע בו לא ידרשו מסכות פנים או אמצעי ריחוק חברתי, הצפי ל- חמשת אלפים צופים.

בעוד ישראל מתחילה לחזור לשגרה מוקצבת ומוגדרת בתחום מופעי המוזיקה, עם הגבלות של בין 300 ל- 500 צופים באולם ועד 1,500 צופים באצטדיון או תחת כיפת השמיים עם מגבלות התו הירוק הכוללות תעודת חיסון, מסכה וריחוק חברתי, מעבר לים הדברים הולכים והופכים נוחים יותר.

בברצלונה עומד להיערך החודש מופע להקה בו לא ישמרו על כללי הריחוק החברתי או עטיית מסכות. התנאי היחידי הוא בדיקה מהירה לפני המופע לשלילת המצאות הנגיף. זהו המופע של להקת Love of Lesbian אשר צפוי להתקיים בתאריך 27 במרץ במתחם פלאו סנט ג'ורדי בברצלונה, אחת הארנות הגדולות המשמשות הן לאירועי ספורט והן לאירועי מוזיקה גדולים.

המבחן היחידי שרוכשי הכרטיסים יאלצו לעבור בטרם הכניסה לאולם היא בדיקת קורונה מהירה לגילוי אנטיגן נגיף הקורונה.

המופע שיהווה גם מבצע מחקרי נערך בברכת רשויות הבריאות בספרד ומן הסתם לתוצאותיו יהיו השפעות מרחיקות לכת לעולם ותעשיית המופעים הגלובלית.

במסמך שפורסם בידי הגוף המארגן הוסבר כי קיימת חובה לבצע בדיקת אנטיגן לזיהוי COVID19 והתוצאה צריכה להיות בוודאות שלילית. כל צופה פוטנציאלי מחויב להגיע עם סמארטפון ואפליקציה ייחודית שתבצע ותציג את התוצאה. הבדיקות יתקיימו ביום המופע משעות הבוקר ועד אחר הצהריים באולמות שהוקצו במיוחד לכך צמוד למתחם המופע. על הצופים להיות לא פחות מגיל 18 ולא יותר מגיל 65. מי שלא יעמוד בתנאי הבסיס לא יכנס למופע וכספו יוחזר לו. בכל אופן גם מתחם המופע יחולק לקפסולות ולא ניתן יהיה להתנייד מאחת לשנייה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: