מוזיקה על המסךסיקור הופעות
כולל וידאו

ג'ירפות בענב

להקת ג'ירפות קיימה מופע חי אשר שודר ממרכז ענב לתרבות, צפו

פעם היה כאן גן חיות, כיום נותרו רק הג'ירפות…

בימים שבהם מתמסמסים הגבולות בין התכנים, הופעות חיות מול קהל בשר ודם לבין הופעות המתקיימות ללא קהל ומשודרות ברשת, כאשר תהליך החזרה לשגרה של עולם התרבות עדיין לוקה בשלל ליקויים, הרבה שאלות ותהיות מתנוססות מול פנינו.

במרכז ענב פעלו ברובה של השנה החולפת לשמר את "גחלת המופעים" בכל מתכונת אפשרית, אם במתכונת שידור מהאודיטוריום ברשת במסגרת "ישראל מחוברת", אם בקיומן של ימי חזרות ב"אקווריום", כלומר מהלובי שקירותיו שקופים וקהל יכול לחוות את האמנים מבעד לשמשה, משלב כעת את כל העולמות, מופע חי עם קהל, מופע משודר ברשת. העיקר לשמר את התרבות.

אמש התקיים מופע של להקת ג'ירפות במסגרת אולפן השידורים של תחנת הרדיו כאן גימל תחת הטייטל הוותיק "חי בגימל" בהנחייתו של יואב יפת, מי שהנחה את שידורי "ג'אם 88" בתחנה המקבילה של התאגיד.

במשך שעה שוחחו יואב וחברי הלהקה שבצעו כמה משיריהם בגרסה אקוסטית, הכל כאן, צפו.

במרכז ענב ממשיכים בפעילות המופעים, במסגרת פרויקט יצירה צעירה יתקיים לייב סשן עם המוזיקאי והיוצר ניר שלמה ביום חמישי הקרוב ובשבוע הבא באותו יום סשן נוסף עם מיקה דוארי, אנחנו נעדכן ונזרים במקביל את השידורים כאן ובעמודי הפייסבוק שלנו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: