כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

ליאת יצחקי ומרים פרץ – תשימי שמלה חדשה

שיתוף פעולה נשי לכבוד יום האשה הבינלאומי - תשימי שמלה חדשה, צפו

אחרי שיצרה שיתופי פעולה נשיים עם הזמרת גילה בשארי בשיר "לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי" ועם הזמרת רחלי ראובן בשיר "גם אם יסגרו את העולם", הזמרת והיוצרת ליאת יצחקי, הסולנית של התזמורת האנדלוסית של ראשל"צ ופייטנית, משיקה שיר ודואט חדש – "תשימי שמלה חדשה" בו היא מארחת את מרים פרץ, כלת פרס ישראל, אשה שהפכה לסמל של חוזקה, מנהיגות, אחווה ואחדות, עשייה ונתינה, ואהבה גדולה, כאישה ואם.

השיר החדש נכתב והולחן בהשראת סבתה של ליאת יצחקי –  ממ'ה, אשר לצידה בילתה ליאת את שנות ילדותה וממנה למדה וקיבלה השראה לחוויות, לסיפורים, השפה הערבית והתרבות. השיר מושק כעת לרגל יום האישה הבינלאומי. ובמילותיו המתארות את העוצמה, החכמה, התפילה והיופי הנשי.

על ההפקה המוזיקלית אחראי אייל מזיג, על הקליפ אחראי עידו כהן.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d