קליפים חדשים

מייקל רוז – Why

מייקל רוז משיק שיר וקליפ אפוקליפטי בנימה גלובלית - Why, צפו

מייקל רוז, לא הקשישא מג'מייקה אלא אחד משלנו, מוזיקאי ישראלי בוגר בית ספר רימון, משיק הבוקר שיר חדש המלווה בקליפ, השיר בשפה האנגלית, כפי שמייקל מכוון לעולם הרחב ביצירתו – Why, הוא סוג של נרטיב אפוקליפטי רומנטי הזוי משהו. עם סאונד מהודק בסגנון עדות האלטרנטיב בן זמננו בהפקה איכותית וקפדנית במסגרתה, כפי שתראו בעצמכם בקליפ, הוא מנגן על כל הכלים בשיר. אל השיר והמוזיקאי נחשפתח ביום שישי בשעות הבוקר המוקדמות כאשר הוזמנתי להגיע למועדון גריי ביהוד, מועדון הסגור מזה שנה תמימה כמו כל עולם התרבות והמופעים.

הסביבה באזור התעשייה הדי נטושה בשעות הבוקר של יום שישי לצד מכוניות אחרי תאונה הממתינות להיגרר אל תוך המוסכים הסמוכים, הייתה האווירה המתאימה לתסריט האפוקליפטי בנוסח נותרנו רק שנינו לבד בעולם הגדול. אז לצד הקליפ, עליו מייקל עבד אתמול בעצמו כעורך. אניח כאן כמה תצלומים של "דה מייקינג אוף" מהסמאטרפון. קרדיטים בוידאו – צילום שלומי פינטו, צלם שני אנוכי. במאי עורך ומנהל על – מייקל רוז בעצמו.

 

וכמובן רגעים מהעשייה עצמה..

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: