קליפים חדשים

אייל גולן ועדן חסון – באור גדול

שני כוכבי הזמר הימתיכוני חוברים לראשונה בדואט תפילה - באור גדול, צפו

שני כוכבי הזמר הימתיכוני הפופולאריים, אייל גולן ועדן חסון, חוברים יחדיו לביצוע דואט בשיר חדש – "באור גדול" אשר נכתב, הולחן והופקה מוזיקלית יחדיו בידי יעקב למאי, דולב רם, פן חזות ועדן חסון. התוצאה – שיר שהוא תפילה לאל.

בשיר החדש מבקשים למעשה שני הזמרים מהאל בו הם מאמינים להאיר את דרכם בחיים, באור גדול. האם מדובר במסר של תקווה אחרי שנה מהגרועות ביותר שעברנו? באחת משורות השיר מבצבץ רעיון הגאולה המשיחית – "מתי יבוא הבית השלישי כמו כתר לראשינו". אין ספק כי השיר החדש המבוצע בידי שניים מהווקאליסטים הכי משובחים שיש כאן מיועד להיות סוג של המנון למאמינים.

את השיר החדש, האמור להיכלל באלבום הצפוי של אייל גולן, אליו לבטח יצורף גם הדואט הקודם של אייל עם עידן רייכל, עוטף קליפ בבימויו של דורון סרי ובו מככב השחקן ישראל אטיאס בדמותו של הצעיר המחפש את הגאולה והתקווה באור הגדול.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: