קליפים חדשים

הפרויקט של רביבו – מחרוזת "תני חיבוק ילדונת"

שלושת החייכנים של רביבו חוזרים עם מחרוזת שכולה שמחה - תני חיבוק ילדונת

כל היום עם חיוך ושמחה על פניהם, רביב רם בן מנחם, ניר בן מנחם ואלירן צור, חברי הפרויקט של רביבו, משיקים הבוקר חידוש לארבעה שירים, נכסי צאן ברזל במחרוזת עולצת ורצופה. המחרוזת הכוללת  את "תני חיבוק ילדונת" של יואב יצחק, "חיוכים בבוקר" של יחזקאל מטרי, "חופשי ומאושר" של בועז שרעבי ו"כי רב להושיע" של עליזה עזיקרי וניסים גרמה, היא בדיוק מה שצריך בימים אלו, במיוחד שהבוקר מסתמנת ירידה בתחלואה…

מדובר במחרוזת כיפית ואופטימית היוצרת תקווה לחזרה אל הבמות, האירועים, השמחות, קבלות השבת וההופעות. את השירה עוטף קליפ אשר צולם ברחובות יפו בבימויו של משה גלבר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: