קליפים חדשים

שירה גבריאלוב – בלה בלה בלה

שירה גבריאלוב משיקה שיר נוסף בדרך לאלבום סולו שלישי, השיר החדש "בלה בלה בלה" מלווה בקליפ שמחבר את הצופה לנרטיב, צפו

כשהיא עושה את דרכה לקראת השקת אלבום סולו שלישי, משחררת הבוקר הזמרת היוצרת שירה גבריאלוב, שיר חדש העונה לשם – "בלה בלה בלה". השיר מגיע חמישה חודשים אחרי השיר הראשון – "פוקחת עיניים לראות", אותו יצרה יחד עם קוקי לבנה אשר ממשיך איתה את המסלול המוזיקלי המשותף גם הפעם בכתיבה וההלחנה המשותפות לשניהם. לא רק זאת גם צמד המפיקים המוזיקלים גיא קחלון ודור דקל ישבו על העיבוד והליטוש.

השיר נעטף בקליפ אשר בוים בידי ענבר דמרי ומציג נרטיב במסגרתו שירה מגלמת דמות של ציירת היוצרת בסטודיו בדרומה של תל אביב (כולם מכירים את מרפסות קריית המלאכה, אולפנים, לייבלים, לופטים של אומנות, נכון?!!!) המוציאה את עצביה ותסכולה על היצירה שלה – פורטרט של הגבר נשוא השיר.

כך שירה בעקבות שחרורו של השיר החדש – "הגעתי לסשן כתיבה עם קובי- קוקי לבנה ודיברנו כמעט שעתיים על החיים, על זוגיות ונזכרנו בכל מיני מצבים וחוויות שחווינו עם או מהצד השני. כשכל שיח היה מתחיל ונגמר בוויכוח. כאשר לא מצליחים להבין את הצד השני ואז התשובות החוזרות נשמעות כמו רדיו מקולקל. כשאני מבינה שאני פה לא נשארת יותר, שהספיק לי. מהמקום הזה – מהקרביים כתבנו את השיר. מצד אחד יש בנימת השיר קצת מהתסכול ומהכעס, ומצד שני אני מוצאת בו המון עוצמה, העצמה אישית ובחירה למען עצמך. אני מאמינה שהרבה אנשים יזדהו עם הטקסט ואני מקווה שזה ייתן להם כוח לעשות את הבחירה הנכונה והטובה עבורם".

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: