קליפים חדשים

עמית שאולי – לתפוס אותי

עמית שאולי בסנונית הראשונה מתוך אלבום בכורה מתהווה - לתפוס אותו, צפו

עמית שאולי זוכת העונה האחרונה של תכנית הריאליטי המוזיקלית  דה וויס משיקה הבוקר את השיר הראשון בדרך לאלבום בכורה. השיר – "לתפוס אותי" אשר נכתב והולחן עבורה בידי גיל ויין בעיבוד והפקה מוזיקלית של אריאל טוכמן הוא מעין שיר אהבה חמקמקה המוגש במנעד פופי קליל וקליט בן זמננו. השיר נעטף בקליפ אותו יצר לירן סגל.

כך עמית עם השקת השיר הבוקר  – "בתהליך היצירה של השיר הזה הבנתי שלפעמים כדי ליצור משהו ששלמים איתו צריך להשקיע לא מעט זמן ולהיות סבלניים. היום, אחרי שהגענו לתוצאה הסופית אני יודעת שהיה שווה לחכות ואני שמחה וגאה בשיר ובמסר שלו. לפעמים באהבה מבחוץ הכול נראה ורוד ויפה, אבל זה לא משקף את מה שמרגישים מבפנים, את הכאב והפחד. "לתפוס אותי" מדבר על יחסים שסוגרים וחונקים מכל כיוון, על ההכרה במצב ועל הרצון חסר האמונה לשנות את הקיים. בקליפ שמלווה אותו בחרתי לקחת צעד נוסף ולהראות דרך דימוי אפל וחזק איזשהו כוח ויכולת להשתחרר."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: