קליפים חדשים

זהבה בן – אולי בעולם אחר

זהבה בן בשיר ראשון לקראת אלבום חדש - "אולי בעולם אחר", האזנה

גילוי נאות- גם אם זהבה בן הייתה שרה את מילות ספר הטלפונים (זוכרים, פעם בזק הייתה מדפיס כרכים עבי כרס עם כל השמות והמספרים…), רשימת קניות במכולת, או הוראות הפעלה של מכונת כביסה, אני הייתי זוקף אוזניים ומקשיב, כנראה שאני מהמכורים לקול שירתה כבר כמה עשרות שנים, עוד מהימים שקלטת הייתה הדרך הנפוצה לצרוך מוזיקה. כי זהבה היא חלוצה בתחום הזמר הימתיכוני עוד הרבה לפני שהסצנה הזו נפתחה בפני זמרות.

זהבה שבימים אלו נחשפת אל כל העולם במסגרת השתתפותה בתכניתה ריאליטי "האח הגדול" עושה במקביל את צעדיה לקראת אלבום חדש, אלבום האולפן ה -17 במספר, ורענון אחרי הפוגה של כמעט עשור מאז האלבום הקודם "לילות בבית" שיצא בשנת 2011. בשנים האחרונות, למרות שהופיעה ברחבי הארץ, מיעטה זהבה להתחדש בשירים, האחרון היה הדואט עם דקלה במסגרת "צו השעה".

השיר החדש – "אולי בעולם אחר" נכתב עבור זהבה בידי נעם חורב והולחן בידי אלון פרץ בהפקתו המוזיקלית של גיא דהן. טקסט מלנכולי של געגוע ובדידות המקבל אצל זהבה את המגע והצבע הנכון. את הקליפ ביים לירן סגל.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. זהבה מלבד היותה זמרת על היא צנועה מלאה בערכים לב ענק שמלא באהבה

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: