קליפים חדשים

אסי לוי – לילה בפריז

אסי לוי משיקה שיר ראשון בדרך לאלבום בכורה, האזנה, צפייה

לרובנו שמה של אסי לוי מצלצל טוב עם סדרות מקוריות בטלויזיה או במחזות בתיאטרון, אולם אסי לוי, האוחזת במספר פרסי אופיר על משחק, פרסי האקדמיה והתיאטרון הישראלי, היא גם מוזיקאית. היא ניגנה פסנתר קלאסי מגיל 5 ואח"כ עברה לגיטרה, אמנם את אלבום הבכורה שלה שהופק בלייבל של חברת הליקון בשנת 1993 היא גנזה אולם היא עברה עוד מספר הרפתקאות מוזיקליות, ביניהן הרכב בנות בעל שם פרובוקטיבי יחד עם טל גורדון, ענבל פרלמוטר המנוחה ואיגי וקסמן.

השנה החולפת, 2020, השנה שעצרה את העולם מלכת והורידה את המסך על עולם התרבות, יצרה עבור אסי גם את ההזדמנות לשבת וליצור מוזיקה, אלבום שירים אותם היא כתבה והלחינה. כעת היא משחררת מתוכו את השיר הראשון – "לילה בפריז" המגיש טקסט נרטיבי המאפיין את עיר האורות לצד מלודיה המיטיבה אף היא להעביר את החוויה של עיר האורות. השיר שהופק מוזיקלית בידי אמיר פרי מלווה בקליפ אותו אסי ביימה וערכה מתוך חומרי צילום מביקורה האחרון בפריז ומאולפן ההקלטות "תמוז".

כך אסי על השיר החדש – "אז הרגע הגיע , אחרי עבודה של שמונה חודשים של כתיבה הלחנה והקלטה השיר הראשון שלי " לילה בפריז ״ מתוך האלבום החדש שלי יוצא עם הקליפ שערכתי וביימתי. התרגשות עצומה ולב בוער…תקופת הקורונה לימדה אותי שיעור גדול על אומץ, אחריות, זמן, אמונה עצמית ואהבה, אבל בעיקר היא לימדה אותי לעבוד עם מה שיש לי, כי אין לנו ברירה אחרת"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: