קליפים חדשים

שאנן סטריט – על אגדות

שאנן סטריט משיק שיר חדש – על אגדות, האזנה, צפיה

את שירו החדש "על אגדות" כתב שאנן סטריט לדבריו כדי להזכיר עד כמה חיונית האמונה שהבלתי אפשרי בחיינו בכל זאת יקום ויהיה. אל שאנן מצטרפת המוזיקאית והיוצרת קרולינה אשר מלבד להעניק את קולות הליווי היא גם הלחינה את המנגינה המתכתבת במרומז עם שנות השבעים. על ההפקה המוזיקלית אחראים רונן סאבו ואור גורפינקל. עוד שיתוף פעולה מוזיקלי מצויין של שאנן סטריט בדרך לאלבום הסולו הבא במסגרתו משתף שאנן פעולה עם יוצרים, מלחינים ומפיקים שונים.

אצל שאנן הפשט בדרך כלל הוא יותר בנסתר ולכן ראוי מאוד להתבונן היטב בקליפ המאוייר שיצרו בכשרון רב ענת מוס ורוני גולדשטיין. בין הנגנים המלווים את השיר מצוי גם שָלי סטריט, בנו הבכור של שאנן הפורט על העוד, עוד שלב בבשלות של שאנן כיוצר ומשפיען בעולם התרבות.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: