קליפים חדשים

גלעד כהנא ו BEMET – את רעה

המוזיקאים גלעד כהנא, הוד מושונוב ועמרי 69 אומרים מה דעתם על שנת 2020 - את רעה

לקחו ממני את המטלה, גלעד כהנא, הוד מושונוב המוכר בטייטל BEMET והמפיק המוזיקלי עמרי סגל אקא עמרי  69 מסכמים את שנת 2020 על כל תחלואיה השונים – קרנולה, פוליטיקה, סגר, בלגנים בשתי מילים – "את רעה". את הטקסט כתב גלעד כמו שהוא יודע להשחיז את האותיות לכדי משפטים, על הלחן וההפקה המוזיקלית הצטרפו אל גלעד ועמלו BEMET ועומרי 69.  על הקליפ אחראי הבמאי והעורך עודד פרבר

כך גלעד כהנא עם שחרור השיר והקליפ שהינו חלק בלתי נפרד ממנו –  "זהו, 2020 נגמרת סופסוף. זו הייתה שנה רעה לכל הדעות, שנה של בשורות איוב, שנה של אבטלה, שנה של 'אהבה זה ריחוק', שנה שהמשקפיים נמלאות אדים, שנה שקשה לנשום, שנה של מחאות, שנה של סבון ומים, שנה של היפוכונדריה, שנה של געגוע למגע, שנה שהביט נפסק. 2020 – את רעה. שלום ולא להתראות. (ועם זאת, לא נשכח אותה לעולם.)"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: