חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

פסטיבל שאון חורף חוזר במרץ 2021

כל שני במהלך חודש מרץ יתקיימו אירועי שאון חורף בירושלים, כל הפרטים

אחרי ההצלחה עם הפרויקט הנוכחי של שאון חורף במהלכו התחממנו בחג החנוכה עם סדרת מופעים ששודרו בלייב מירושלים, החליטו מארגני הפרויקט לשוב ולהוציאו לפועל במתכונת המקורית – דהיינו אירועים בשטח.

בעקבות ציון עשור לקיומו של הפסטיבל הוא יתקיים לאורך חודש מרץ 2021 מידי יום שני בכל שבוע, כל פעם באתר אחר בעיר ירושלים. – המתחמים המתוכננים השנה בשאון: מתחם הלל-שמאי, מתחם חבצלת – הלני – כיכר בית יואל, מתחם שושן – ינאי – כורש ומתחם שוק תחתון (איזור המחניודה).

הפסטיבל כולל שלל אירועים מתחומי תרבות ופנאי רבים ומגוונים – מוזיקה, תיאטרון, מחול, פרפורמנס, סדנאות, וידאו, עיצוב, קולינריה משולבים בתפר שבין שיטוט ברחובות ותחושת חיוניות בתוך כל הטרלול הנוכחי, כמובן עם שמירת כל כללי המגבלות הנחוצים.

בינתיים פונים מארגני שאון החורף בקול קורא למעוניינים ליטול חלק באירועים, לחצו כאן למידע נוסף.

בינתיים הצצה לימים אחרים, בעקבות ביקור שלנו בפסטיבל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: