קליפים חדשים

שבט העצים – העולם הסטטי

בדרך לאלבום משחררים חברי שבט העצים שיר חדש - "העולם הסטטי" צפו בקליפ

הם צמחו במולדת הלהקות של דרום ישראל – שדרות, והם – אולג אטייב בקלידים, גיטרות ושירה. ליאורה לנדזבאום בגיטרת בס, צ׳לו ושירה. שגיא גולן בתופים, סאונד, קולות. חברי להקת "שבט העצים", הרכב רוק אלקטרוני קונספטואלי,  משחררים השבוע שיר חדש בדרך לאלבום בכורה מיניאטורי.

כך חברי ההרכב על השיר החדש – "הכירו את ״העולם הסטטי״ – השיר והקליפ שעבדנו עליהם יותר מחצי שנה. נסינו לחקור את התקופה שאנחנו נמצאים בה, התקופה שהכל נראה סטטי. אבל העולם בתזוזה. הדברים משתנים כל הזמן. וגם עכשיו, כשלקחו מאיתנו את הכל וסתמו לנו פה עם המסכות, ושמים אותנו בסוג של בית סוהר – העולם עדיין בתזוזה. התנועה ממשיכה. ממשיכים לחפש אך האור בקצה המנהרה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: