קליפים חדשים

לורן נוימן – The Wind

שיר ראשון בדרך לאלבום מלא של היוצרת לורן נוימן, צפו

כמעט שנתיים חלפו מאז שהמוזיקאית לורן נוימן השיקה את אלבום האיפי הראשון שלה – Pieces, בהפקתו של תומר ישעיהו. לורן, הקרויה על שמה של השחקנית היפיפיה סופיה לורן, היא יוצרת, כותבת, מלחינה ומבצעת. המובילה את שירתה ויצירותיה אל תוככי עולמות הפולק הנשי הקלאסי של המאה שעברה.

בימים אלו כשהיא עומדת לסיים את עבודתה על אלבום מלא היא משיקה שיר חדש – The Wind, הפעם בהפקתו של ניר הורוביץ.

כך לורן על השיר החדש – "השיר מדבר על התאהבות, על הרגעים הראשונים שיש באהבה. כתבתי על תחושות שהיו לי בלב – על השמחה הגדולה והתחושה הראשונית הזו שלפעמים מרגישה שאין לה סוף. אף יחד עם זאת, ניסיתי לדבר גם על הפחד שמגיע עם הדבר. הפחד מהתמסרות, פחד האם כל זה יכול פשוט להגמר ברגע? ואם זה נגמר, מה זה אומר בעצם? האם צריך ללכת עם התחושות למרות הכל? בסופו של דבר, התובנה של השיר היא שצריך ללכת תמיד עם מה שהלב רוצה, למרות הפחד והחששות. ללא התמסרות אין באמת חוויה אמתית של החיים ושל אהבה. אושר חי לנצח לצד הפחד, הם הולכים יד ביד ויש בהבנה הזו שחרור גדול בעיניי" 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: