חדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל הולגאב ליצירה ישראלית – אתיופית יתקיים במהדורת און ליין

אסתר רדא, אבבה דסה, אושי מסלה, אדוניה, עדן אלנה, תמר רדה הן הזמרות שיופיעו בפסטיבל הולגאב הקרוב, כל הפרטים.

פסטיבל הולגאב ליצירה ישראלית-אתיופית, מבית היוצר של בית הקונפדרציה בירושלים ובניהולו האמנותי של אפי בניה, יתקיים בתאריכים 30-24 בדצמבר 2020. הפסטיבל מציע תוכנית המציגה את התרבות הישראלית-אתיופית על שלל היבטיה.

הפסטיבל ייפתח במופע של המוזיקאית-זמרת אסתר רדא, החוגגת את צאת "חסד"- אלבומה החדש והראשון בעברית. האלבום מפגיש בין הגרוב והסול של רדא לבין הג'אז שמביא עמו המפיק והפסנתרן תומר בר ומסמן תפנית חדשה ומסקרנת ביצירתה של רדא – בה היא מציגה את נקודת מבטה האישית על המוזיקה הישראלית והנוסטלגיה המקומית ומספרת סיפור ישראלי מרגש. רדא תארח את הזמרת עדן אלנה, זוכת "הכוכב הבא" 2020 ונציגת ישראל לאירוווזיון. – יום חמישי, 24.12.20, בשעה 21:00, בעמוד הפייסבוק ובערוץ היו-טיוב של בית הקונפדרציה.

המופעים יצולמו וישודרו בעמוד הפייסבוק ובערוץ היו-טיוב של בית הקונפדרציה והצפייה בהם חופשית ופתוחה לקהל ללא תשלום.

לפרטים המלאים אודות המופעים הצפויים בקרו באתר הפסטיבל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: