קליפים חדשים

שנטי – Animal

השיר החדש של שנטי לוקח את המאזין היישר למקור האנושות, צפו בקליפ

אחרי שהשיקה את השיר "Fall In Love" לפני כשנה, שיר חדש יוצא הבוקר בביצוע של שנטי הקרויה על שם הפרויקט של הוריה – "בית השאנטי", אחד המוסדות הוותיקים והחשובים ביותר המהווה מקלט לנוער בסיכון, אותו הקימה אמה מריומה בהיותה בהיריון. שם היא גדלה, לצד 40 אחים ואחיות שונים בכל זמן נתון, שם היא החלה לעבוד כשהתבגרה ושם היא עובדת עד היום, עוזרת לצעירים במצוקה למצוא את מקומם בחיים, מעודדת ומנחה אותם להגשים חלומות.

כעת משתפת שנטי פעולה עם מורן דוד ומפיק הפופ עידו בריאן ריבלין בשיר החדש – Animal המבקש למצוא תשובה במסע החברתי העולמי שעובר על כולנו בתקופה לא קלה זו. זהו שיר על החיבור והחזרה שלנו לפשטות, למקורות החייתיים של אמא אדמה. שיר שבא להאיר ולהעיר את הקול הפנימי של האנושיות שבנו ממקום נקי בתולי ופשוט, כמו המדבר.

על הקליפ אחראי דניאל קמינסקי

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: