קליפים חדשים

דיאנה גולבי – אין כלום

דיאנה מבכה את העולם הקורס אל תוך עצמו בשיר חדש, צפו בקליפ

הזמרת והיוצרת דיאנה גולבי משיקה שיר חדש – "אין כלום" אותו כתבה והלחינה בעיבוד והפקה מוזיקלית עם עופר מאירי. השיר עוסק בהתייחסות לקריסתו של העולם כאשר מאירי משלב בשיר קטע מונולוג מוקלט מפיה של השחקנית המיתולוגית חנה רובינא מתוך המחזה "היהודי הנצחי" מאת דויד פינסקי המעורר צמרמורת למשע המילים הכל כך נכונות, הביט העכשווי שמאירי משבץ בשיר הופך אותו לרגע דרמטי מוחשי. השיר נעטף בקליפ אותו צילם אלון לוין.

כך דיאנה על השיר החדש – "אין כלום השתחרר לאוויר העולם בזמן שהקירות של הבית שלנו מתמוטטים לנו על הראש. אז כן, דווקא עכשיו – הוא שלכם. הוא אנחנו."

אין לנו מה לאבד יותר 
האדמה חמה רועדת 
עוד מעט העולם יעלם 
אז כבר לא נמצא ת'דרך 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: