קליפים חדשים

יפתח דרעי – בין השורות

שירו הראשון של יפתח דרעי בדרך לאלבום בכורה יוצר ציפיה למשהו טוב, צפו בקליפ

ארבע שנים לקח ליפתח דרעי, מוזיקאי כותב יוצר ומבצע לעלות על הדרך לקראת אלבום בכורה, את השיר הראשון מתוכו – "בין השורות" בהפקתו של אבי טל, הוא עוטף בוידאו קליפ ומשחרר לעולם. הנרטיב בשיר עוסק בשיחה היוצאת מהכתב בין אב לבנו ובמהלכה נחשפים הקשרים בין יפתח לאביב, לאמונה ולאני העצמי.

כך יפתח על השיר מיד עם צאתו לאור – "אחרי ארבע שנים של עבודה, הגיע הזמן לעזוב ידיים, ולתת למילים לצאת אל האור. בין הפחדים שבחשיפה עולה בי התרגשות גדולה, והודיה על שזכיתי ליצור משהו חדש בעולם. הסינגל הראשון שלי, 'בין השורות' – שיר שנכתב כמכתב מאבא לבן. מגלם בתוכו את הקשר שלי עם אבא שלי, עם אלוהים, ועם האבא שאני לעצמי.  מקווה שתמצאו בתוכו איזו נקודה שתוכלו לקחת הלאה. אולי אפילו מילה אחת, או מנגינה, או איזו נשימה קטנה. בין המילים, בין הצלילים, בין השורות."

את הקליפ יצר דוראל סיוון.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: