חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

ביטולים ודחיות מופעים בעקבות הסגר

עולם התרבות לקראת קריסה נוספת בעקבות החלטת הממשלה על סגר ממושך בתקופת החגים, מופעים מבוטלים או נדחים. כל הפרטים.

אם לא יקרה שינוי של הרגע האחרון בהחלטות הממשלה, יתבטלו או ידחו שלל הופעות ופסטיבלים שכבר תוכננו, הופקו והמתינו להתקיים במהלך ימי החגים בסוף ספטמבר תחילת אוקטובר. עד שעולם המופעים החל את תהליך ההתנעה מחדש בהילוך מאוד נמוך בשל מגבלות ועמידה בתנאי התו הסגול, נאלצים המפיקים לקפל ולהתקפל.

שלל המופעים והפסטיבלים המתוכננים במתחמים הפתוחים והסגורים לא יתקיימו. מספר הופעות עדיין מתקיימות השבוע, אבל מתאריך 18 בספטמבר הזמן עוצר מלכת. זו הפעם השלישית במהלך שנת 2020 שממשלת ישראל סוגרת את עולם המופעים, בפעם האחרונה זה היה בתאריך 6 ביולי. תחילת ההגבלות על ההופעות החלו בפורים האחרון כאשר אירוע הרייב שתוכנן להתקיים בפארק צ'ארלס קלור בוטל.

מנהלי המשכן לאומנויות הבמה אשדוד והמרכז לתרבות האנדלוסית בישראל, אשר אמונים על הפקת הפסטיבלים : "תור הזהב", "מדיטרנה",ו"אושפיזין מוזיקלי" מודיעים על ביטול שלושת הפסטיבלים.

פסטיבל תור הזהב ה-8 אשר נדחה מפסח האחרון ,פסטיבל מדיטרנה ה-8 אשר תוכנן במקור להתקיים בחודש יוני ופסטיבל אושפיזין אשדוד אשר הפך לחגיגת סוכות ענקית בחמש השנים האחרונות– תוכננו להתקיים באופי קצת שונה על פי המתווה החדש בחג סוכות הקרוב . לאור החלטת הממשלה על סגר בתקופת החגים נאלצים להודיע על ביטול הפסטיבלים

גם לוח ההופעות באתר חווה מחיקת ו\או הזזת אירועים רבים שנקבעו מראש…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: