קליפים חדשים

מאור תיתון – שורף שעות

שירו החדש של מאור תיתון בדרך לאלבום הבכורה, צפו בקליפ

מאור תיתון, מוזיקאי יוצר, מתגורר במושב מצליח. ידע מגיל צעיר מאוד לאן פניו מועדות והחל לכתוב ולנגן. מאור, בוגר העונה הראשונה של תכנית הריאליטי המוזיקלית The voice כבר מזמן הפך לשם מוכר בסצנה המקומית, הן ככותב ומלחין והן כמבצע. כעת הוא משיק שיר חדש "שורף שעות" שאף אותו כתב, הלחין ומבצע בהפקה מוזיקלית משותפת של גיא דאן ובן אביב. לכאורה השיר בסגנון הימתיכוני העכשווי עוסק בנושא הכי בנאלי ונדוש בעולם המוזיקה – רומנטיקה, אהבה, פרידה וגעגוע. אולם דווקא מאור מצליח לקחת את השיר למקום המתנגן היטב באוזני המאזינים. זהו שירו הרביעי בדרך לאלבום הבכורה האישי.

כך מאור על השיר החדש  – "השיר נכתב לפני שנה וחצי. ישבתי בתחנת רכבת בברלין, והמתנתי לרכבת. התבוננתי באנשים שעלו וירדו ובאלו שהיו בהמתנה לרכבת הבאה. כמוני. העיניים שלי ננעלו על זוג צעיר שהיה בעיצומה של "מריבת אוהבים". שבסופה רק אחד מהם עלה על הרכבת… זה נתן לי השראה לכתוב על כל האהבות המפוספסות, על הכאב, תחושת ההחמצה והתקווה להיפגש שוב יום אחד סתם ככה ברחוב…"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: