קליפים חדשים

אחי נתן – שכחנו להציל את העולם

בשירו החדש מבקש אחי נתן לא לשכח את הבסיס...צפו בקליפ

הזמר והיוצר אחי נתן משיק הבוקר שיר חדש – "שכחנו להציל את העולם" אותו הוא כתב, הלחין ושר בעיבוד והפקתו המוזיקלית של בן גולן.

כך אחי נתן על השיר החדש – "כתבתי את השיר בלילה לבן כשרגשות מעורבים צפו והפריעו לי לישון. הרגשתי שאני כועס על נטילת התמימות, על חוסר הערכה של הדברים הפשוטים והחשובים באמת. מרוץ החיים, ההסתגלות למציאות חדשה שכופת עלינו מגבלות ובעיקר חוסר וודאות. אני מביט באחיינית שלי ואני רואה טוהר, לב נקי מול כל מה שהושחת ואני מבין ששכחנו. שכחנו את ההתחלה. להיות קרובים לעצמנו, אחד לשני ולאמת. – השיר הזה מוקדש לשירה רוט המדהימה שעברה תאונת דרכים עם פציעה קשה..
והוכיחה לעולם שהמוזיקה מנצחת הכל. שאלוהים ישמור אותה בריאה אמן."

על הקליפ אחראי טל איזקניה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: