קליפים חדשים

דודו טסה – מתי לחזור

דודו טסה משחרר שיר חדש שכתב, הלחין ושר, בלי הסברים, רק להאזין ולצפות.

אפילו משפט הסבר אחד לא שוחרר בעקבות השיר החדש שהוציא דודו טסה, השיר "מתי לחזור" נכתב, הולחן ומבוצע בידי דודו טסה הנחשב ובצדק לאחד מהיוצרים והמבצעים ההולכים יחד עם האמת שלהם לאורך כל דרכם המוזיקלית ללא פשרות. הפעם מתוך תחושה פנימית שזה ראוי ונכון והזמן הגיע, הוא פשוט ביקש לשתף את המאזינים והצופים בשיר החדש.

טסה מציב שאלות רבות לאורכו של השיר, האם הוא שואל אותנו? האם הוא שואל את עצמו, ואולי אותה? ומי היא? מי יודע, מכל מקום הטקסט מעורר מחשבות וזה כבר מאתגר את המאזין, הלחן הוא דודו טסה טיפוסי וזה בעצמו טוב כשהוא שומר על הבייס האישי שלו כתו איכות המחמם את הלב. על קולו המחבר נשמות לא צריך להרחיב, הקהל שהולך אחריו כבר מכיר ונקשר לכל הגוונים והצבעים.

כך דודו טסה על השיר החדש – "בתקופה שהכל כאוטי נשאר להשליך עוגן ולאחוז במשפחה וביצירה שמחזיקה אותנו שפויים.
שיר חדש שנכתב והוקלט השבוע. היה חשוב לי לשתף אתכם ולהרגיש קרוב, בלי לחכות לכל המסביב, פשוט שיר."

מקווה שלא הרמנו ידיים מהר מידי.

על הקליפ אחראי רועי ברקוביץ.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: