חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

באנגליה חוזרים לשגרת הופעות עם קהל

שר התרבות הבריטית הודיע כי החל מאוגוסט יפתחו מחדש תיאטראות, מועדוני ואולמות מופעים בכפוף להגבלות המבטיחות מניעת הדבקה. כל הפרטים.

בוריס ג'ונסון רוה"מ הבריטי ואוליבר דאודן שר התרבות הודיעו כי במסגרת השלב הרביעי בתכנית החזרה לפעילות שגרתית מחודשת באנגליה תחת נגיף הקורונה, אושרה פתיחתם של תיאטראות, אולמות מוזיקה ומקומות אחרים במבנים לאחר הצלחת הפיילוט עם התזמורת הסימפונית של לונדון.

משרד התרבות והספורט של בריטניה הודיע בסוף השבוע כי מופעים במבנים יכולים להתחדש במדינה החל מתאריך 1 באוגוסט כל עוד הקהל מקפיד על פרוטוקולי התרחקות חברתית.

שר התרבות דאודן הצהיר – "תחום אמנויות הבמה של בריטניה ידוע בכל רחבי העולם ואני שמח שאנחנו מתקדמים באמת בפתיחת דלתותיו לציבור תוך התרחקות חברתית. מאוגוסט, תיאטראות,  מועדוני וחללי הופעות יקבלו את פני הקהל בבטחה ברחבי הארץ, זהו צעד מבורך בדרך לחזרה לשגרה, יחד עם תוכנית החילוץ שתוקצבה בסכום של 1.57 מיליארד ליש"ט שכבר יצאה לדרך".

בין התנאים לפתיחת המקומות תעמוד הקיבולת המופחתת ומכירת כרטיסים מוגבלת בכדי להבטיח את דרישת ההתרחקות החברתית, פעילות ניקוי יסודי ומוגבר של המקומות, השימוש בכרטיסים דיגיטלים  והבטחה כי המופיעים, והמוזיקאים מחוייבים לשמור על התרחקות חברתית בכל מקום אפשרי. "

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: