קליפים חדשים

חיים לרוז ושירה חן – Fly Away

שיתוף פעולה מרתק בין שני אמנים מביא ליציאתו של שיר חדש - Fly Away, צפו בקליפ

החיבור בין היוצר והמפיק המוזיקלי חיים לרוז לבין הזמרת היוצרת שירה חן נוצר כאשר שניהם כבר מצויים בתחום המוזיקה האלקטרונית. השיר המשותף החדש שלהם שאת מילותיו כתבה שירה והוא הולחן יחדיו נשמע כמו להיט ריקודים מבטיח בעולם שהטל ומשנה את צורתו ואופיו. השיר Fly Away אינו היצירה הראשונה של השניים, הם הוציאו לפני שנה את השיר  Under your Skin אשר שוחרר לעולם תחת הלייבל העולמי של המפיק סלומון והפך ללהיט מועדונים ברחבי העולם. גם הפעם מבקשים שני היוצרים לקחת את המאזין לעולם השונה לחלוטין מהעולם המתהווה לנגד עינינו, לעוף הלאה למחוזות טובים יותר מאלו שבהם אנו מצויים עתה.

חיים לרוז נחשב לאחד מהמפיקים המוזיקלים והיוצרים המוכשרים שמצויים כאן, מאחוריו שיתופי פעולה רבים ומגוונים הן בעולמות הרו, עולמות האלקטרוניקה וכמובן בסצנת מוזיקת העולם. שירה חן מגיעה לעולם המוזיקה כיוצרת מבצעת ששחתה רבות בעולמות הסול והארנ'בי כמו גם בסצנת הרגאיי המקומית, כאמור כניסתה לתחום המוזיקה האלקטרונית והצ'יל אאוט הובילה לחיבור עם לרוז. יצא להם יופי של להיט מרקיד חף מכל שטיקים.

כך שירה על שחרורו של השיר החדש – "השיר הזה הוא כמיהה לאסקפיזם טהור חושני דמיוני בתוך מציאות הזויה בה כל מה שלקחנו כמובן מאליו כמו חופש התנועה , הזכות להתפרנס מהמקצוע שלנו , הזכות לחבק את האהובים שלנו – הופך לבלתי ברור או בלתי מושג אני מבינה עוד יותר את מה שידעתי תמיד – הדרך היחידה לקעקע את הקיום שלי בעולם הזה היא על ידי אמנות הדבר היחיד שקיים הוא ההווה ואני חיה בשביל לחגוג ולקדש אותו על ידי מוסיקה ואהבה שימו פליי ותרקדו אוהבתותכם שירה"

על הוידאו – ואדים מכונה.

 
 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: