קליפים חדשים

אדוה דרור – תבוא אליי כמו ים

בשיר החדש של אדוה דרור היא מבקשת לצאת מתוך קונפליקט, צפו בקליפ

אדוה דרור היא צלמת ומוזיקאית יוצרת בתחום מוזיקת הפולק האלטרנטיבי המקומי, בוגרת בי"ס רימון, אשר עומדת להשיק את "חלקיקים" אלבום הבכורה  שלה בתצורת EP. השיר "תבוא אליי כמו ים" הוא השלישי מתוכו, נכתב הולחן ומבוצע בידיה בהפקתו המוזיקלית של אייל גילה.

בשיר החדש מבקשת אדוה דרור מהמאזין לצאת עימה למעין מסע רוחני ונפשי הנוגע בזכרונות אישיים אותם היא מתרגמת לכדי מילים היוצרות תמונה של ערגה, האם זו ערגה אל בן זוג אנושי או לחלום וכמיהה אחרת? כך אדוה על השיר החדש – "בתקופה שהכל זמני אצלי וככה, איך לומר, דיי מתנדנד יש לי נטייה לצלול ולהסתגר. בתוך מצב כזה הכתיבה עלולה להגיע אליי כמו נביעה או הארה ובאורח פלא משיטה אותי למרחב בטוח. כשכתבתי את תבוא אליי כמו ים ביקשתי לעצמי חילוץ מהמקום שהגעתי אליו. בעבר היה לי ברור באיזה צד אני בתוך הדיאלוג שבשיר אבל היום אני לא בטוחה מה מייצג אותי יותר מבין השניים. אולי בעצם נקודת הממשק בינהם שכל כך רציתי לגעת בה היא פשוט אני והחיים מסתמנים קונפליקט אחד גדול ואיזה ריקוד מתחולל בין מה שבתוכו. בכל אופן, מתרגשת לשתף אתכם בו! נדמה ששוב התקופה זמנית אצלי ושוב צוללת אז אולי זה בדיוק הזמן לשחרר אותו ממני החוצה – אליכם".

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: