חדשות מקומיותחדשות פופ
כולל וידאו

מיכאל מושונוב דוחף את הבושה לתחת

קליפ חדש של מיכאל מושונוב מקדם את המודעות למניעת סרטן המעי הגס, - #בושהבתחתשלי . צפו

הראפר מיכאל מושונוב מפתיע שוב עם שיר חדש ומילים בגובה החגורה או למטה מכך, כאשר המילה "בתחת" מככבת בו כל שורה שניה או שלישית. אז במה דברים אמורים?

כך מיכאל מושונוב על הקליפ המפתיע החדש ששיחרר לפני זמן קצר – "‏‎בשנים האחרונות, קיימת עליה במספר המקרים של סרטן המעי בצעירות ובצעירים ‏‎בגלל שהרבה מאיתנו לא חושדים בכלל שזה סרטן שיכול לפגוע בצעירים + העובדה שהמון צעירים וצעירות מתביישים לשתף את הרופא/ה שלהם בתסמינים (בואו, עצירות, דם בצואה ושלשולים זה לא נושא שיחה להיט) – מתגלים יותר מדי מקרים מאוחר מידי. ‏‎זו סכנת חיים.

‏‎אז… חולים ומחלימים צעירים מסרטן מקהילת חלאסרטן קוראים לכם לדחוף את הבושה לתחת, ואם מופיעים התסמינים – להתעקש על בדיקה.

‏‎מה התסמינים? טוב ששאלתם.

‏‎לחיצה על הקישור תיקח אתכם לשאלון קצרצר שחיברנו עם גסטרולוג ויגיד לכם אם יש סיבה לדאגה או שהכל פיקסוש. https://stop-cancer.co.il/colon-questionnaire/

#בושהבתחתשלי

View this post on Instagram

‏‎דחפו את הבושה לתחת בשנים האחרונות, קיימת עליה במספר המקרים של סרטן המעי בצעירות ובצעירים ‏‎בגלל שהרבה מאיתנו לא חושדים בכלל שזה סרטן שיכול לפגוע בצעירים + העובדה שהמון צעירים וצעירות מתביישים לשתף את הרופא/ה שלהם בתסמינים (בואו, עצירות, דם בצואה ושלשולים זה לא נושא שיחה להיט) – מתגלים יותר מדי מקרים מאוחר מידי. ‏‎זו סכנת חיים. ‏‎אז… חולים ומחלימים צעירים מסרטן מקהילת חלאסרטן קוראים לכם לדחוף את הבושה לתחת, ואם מופיעים התסמינים – להתעקש על בדיקה. ‏‎מה התסמינים? טוב ששאלתם. ‏‎לחיצה על הקישור תיקח אתכם לשאלון קצרצר שחיברנו עם גסטרולוג ויגיד לכם אם יש סיבה לדאגה או שהכל פיקסוש. https://stop-cancer.co.il/colon-questionnaire/ ‏‎תודה לכל האדירים שנרתמו ולקחו חלק מייקל לואיס שתמיד נותן השראה וכל כך כיף לעבוד איתו אחי כהן גאון הצלילים שהפיק אותי ואת הקטע לבנת האדירה שהפיקה ושיחקה וגם מגיע מזל טוב! וישי קרני האדיר והקורע שביים תודה לכ וכמובן לחאלסרטן! @halasartan @michaelewis 🏆 @mccohen 🎹🦋❤️ @livnatalon ⭐️🤍 @lirontubulashkenazi 💕 @ishay_karni 🎬❤️ ‏Stop cancer now! ‏Young people are too ashamed to go check themselves don’t overthink it just do it!

A post shared by Michael Moshonov (@michaelmoshonov) on

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: