כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

להקת שלוה עם קובי אושרת – Touch

שיתוף פעולה בין חברי להקת שלוה למלחין קובי אושרת הניב שיר חדש, צפו בקליפ

החיבור בין המנצח והמלחין קובי אושרת וחברי להקת שלוה נוצר כאשר הם נפגשו לראשונה מאחורי הקלעים של תחרות האירוויזיון בשנת 2019. קובי ניגש אליהם לאחל להם הצלחה והביע את רצונו לשתף פעולה עם הלהקה האהובה.

כעבור מספר חודשים נודע כי קובי אושרת לקה במחלת הסרטן  והוא יאלץ לעבור ניתוח השתלת כליה. קובי ואשתו הוזמנו לצפות באירוע התרמה של ארגון שלוה בו הופיעה הלהקה. באותו ערב פגש קובי במי שבהמשך תרם לו כליה.

החיבור המיוחד והמאוד אנושי הזה בין קובי, שלוה והתורם קיבל חיזוק לאחר שנילי פטרסון שלחה לקובי את מילות השיר TOUCH. לקובי זה היה ברור כי השיר מיועד ללהקת שלוה.

הקליפ לשיר בבימויה של איה זך ובכיכובה של הלהקה צולם יומיים לפני שקובי נכנס להשתלת הכליה.

אין סיפור יותר מרגש מזה ואין הבוקר שיר יותר מיוחד מזה, צפו בקליפ.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d