קליפים חדשים

דודו טסה – תביאי איתך יין – הגרסה החיה

אחרי ששיחרר את שירו החדש לפני שבועיים, מגיש הבוקר דודו טסה תיעוד וידאו חי לשיר, צפו

אחרי שלפני שבועיים שיחרר דודו טסה את שירו החדש – תביאי איתך יין בלוויית וידאו טיזינג בכיכובו של אלי יצפאן, הבוקר מגיש דודו טסה למאזינים והצופים תיעוד חי ממצלמתו של רועי ברקוביץ לביצוע החי של השיר.

דודו טסה אמור לחנוך את החזל"ש במועדון בארבי במופע שנקבע לתאריך 18 ביוני וכבר הוכרז סולד אאוט. גם מופע נוסף שנקבע לתאריך 17 ביוני נסגר על כל כרטיסיו. 750 איש מידי ערב. בתקווה שהכל יהיה בסדר עד, אל תשכחו שבינתיים שאול מהבארבי שובת רעב ליד הבית של ביבי ושרה, הזדמנות לנער אתכם שתתנו גיחה לחזק ולהפגין נוכחות למען המוזיקה והמופעים. זהו, תלחצו פליי, יעשה לכם את היום..

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: