חדשות בינלאומיות
כולל וידאו

הטייגר ליליז משחררים אלבום חדש בימי הקורונה – COVID​-​19

האלבום החדש - COVID​-​19 מוצע למכירה מקוונת בבנדקמפ עם פניה נרגשת המצורפת אליו

בדרך כלל נוהגים אמנים ולהקות לשחרר במקביל את אלבומיהם גם להאזנה חופשית בפלטפורמות הסטרימינג השונות לצד מכירה מקוונת של עותקים דיגיטליים. חברי הטריו טייגר ליליז, אשר ביקרו בישראל מספר פעמים ואף הופיעו במועדון בארבי, משחררים אלבום חדש העונה לשם – COVID​-​19 כשהם סמוכים לחלוטין על נאמנותו של קהל המעריצים אשר ירכשוהו מבלי לשמוע קודם את שיריו למעט שניים  – Sanitizer Survivor ו-Cough .

 

אל האלבום המוצע לרכישה מקוונת אך ורק בעמוד הטריו בבנדקמפ מצורפת פנייתו הנרגשת של מרטין ז'אק העומד בראש הטריו – "מגיפת הקורונה הגיחה משום מקום והשאירה אותי בלי יכולת לעשות את הדבר שתמיד עשיתי במשך 30 השנים האחרונות – להופיע! העניין שהחזיק אותי בחיים באופן חומרי, מילא את זמני ושמר אותי שפוי. השירה לקהל היא שחרור רגשי ואמנותי. מגיפת הקורונה עצרה את כל זה ובשלושת השבועות האחרונים הרגשתי כמו דג זהב בקערה. הדרך היחידה שלי להישאר שפוי יחסית הייתה לשיר שירים על הטירוף זה. הנה האלבום שהקלטנו, אני מבודד באולפן שלי בברלין, חבר הלהקה שלי אדריאן מבודד באולפן שלו באתונה…

טייגר ליליז, יחד עם מרבית האמנים העצמאיים, הפסידו את כל ההזמנות להופעות חיות לתקופה בלתי מוגבלת, כך שכל מה שהמעריצים יכולים לעשות כדי לעזור לנו ולתמוך בנו בתקופות של אי הוודאות הזו, יוערכו מאוד."

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: