מוזיקה בצל מגיפת הקורונהקליפים חדשים

ליאור נרקיס, עומר אדם, משה פרץ – שרים ביחד – שירו של שפשף

ליאור נרקיס, עומר אדם, משה פרץ משחררים ביצוע חדש לשירו של שפשף עם מסר של אחדות.

ברוח הזמן והעתים, שלושת הזמרים, ליאור נרקיס, עומר אדם ומשה פרץ חוברים כדי להגיש ביצוע מרגש ומאחד לשירו של שפשף בעיבוד חדש ועדכני משולב במילים מהמקורות בעקבות שירו של יונתן רזאל עם המסר – ללכת יחד!

את שירו של שפשף כתב יאיר ניצני והלחין מאיר בנאי ז"ל, את השיר והיא שעמדה המילים מהמקורות והלחן מאת יונתן רזאל. על העיבוד והפקה מוזיקלית אמונים משה בן אברהם ואופק יקותיאל, צילום בימוי ועריכת הקליפ – אבי בן זקן.

ליאור, עומר ומשה החליטו כי 20 אחוז מהכנסות השיר ייתרמו לסיוע ותמיכה לנזקקים, סיוע לרגל החגים, פעילות למען נוער בסיכון ושאר פעילויות של צדקה וחסד. למרות כל המחלוקות והדעות השונות, בסופו של דבר כולנו אחים וזה המסר שהשלושה מבקשים להעביר לעמישראל – מסר של אחדות.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: