חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

בוטלו הופעותיו של מוריסי בצרפת בצל מגיפת הקורונה

הזמר הבריטי מוריסי הכריז כי הוא נאלץ לבטל הופעה בפריז בעקבות מגיפת הקורונה, ובתוך כך להקה אמריקאית נאלצת לבטל הגעתה לישראל, כל הפרטים.

כדור השלג השחור של מגיפת הקורונה מתגלגל וממשיך לפגוע בעולם המוזיקה וההופעות החיות – הופעתו הצפויה של הזמר הבריטי מוריסי באולם הסל פלייה בפריז שנקבעה למחר, יום רביעי, 11 במרץ בוטלה. באתרו של הזמר נמסרה הודעה למעריציו בזו הלשון: "הרשויות הצרפתיות לא מאפשרות כינוסים להופעות בפריז השבוע בגלל הווירוס. ההופעה של מוריסי מושפעת מההחלטה הזו".

בנוסף להצהרה הזו מוריסי הכריז על הביטול במהלך הופעתו האחרונה אמש בקלן, גרמניה, ההכרזה תועדה בטוויטר:

וכאן בישראל? ממשרד ההפקה של שוקי וייס האמון על הבאתו של מוריסי לארץ נמסר – "נכון לעכשיו ההופעות של מוריסי בישראל מתקיימות כמתוכנן. אנחנו לא נביאים ולא יודעים לחזות מה יהיה המצב במאי, ופועלים בהתאם להנחיות הרשויות. כפי שמוריסי מסביר בעצמו בקליפ המצורף, ההופעה שהיתה אמורה להתקיים מחר בפאריז בוטלה בהתאם למגבלות שהטילה צרפת על התקהלות המונית, לאור האיום הגדול שמיילי סיירוס מהווה על הקהל. אך שאר ההופעות בסיבוב האירופאי האינטימי שלו לקראת השקת האלבום בעוד 10 ימים עדיין מתקיימות.

וקצת פרופרוציות…"

אז כאמור המופעים המתוכננים של מוריסי בישראל צפויים להתקיים שבוע אחרי יום העצמאות. המופע הראשון יתקיים בתאריך 9 במאי 2020 באמפי שוני בפאתי בנימינה בפני 1,500 צופים והשני יומיים אחריו בתאריך 11 במאי במתחם אקספו בגני התערוכה בתל אביב בפני עד 5,000 צופים.

מכירת הכרטיסים למופעים של מוריסי ממשיכה כסדרה, הכרטיסים החל מ-254 ש"ח בלבד לממהרים לרכוש! באתר איוונטים טלפון  www.eventim.co.il | *9066 או באתר זאפה טלפון www.zappa.co.il | *9080

נכון לעכשיו לא ידוע על מגמות ביטול למופעי חו"ל הצפויים בתקופה ממאי ועד אוגוסט 2020 למרות שההחלטה החדשה של הרשויות להכניס לבידוד כל מי שמגיע מחו"ל למשך שבועיים היא אבן נגף רצינית לקיומם התקין של מופעי חו"ל.

הבוקר כבר הודיעו מפיקי המופע ללהקת המטאל האמריקאית Cattle Decapitatio שהיה אמור להיערך בתאריך 25 במרץ במועדון בסקולה בתל אביב כי המופע לא יתקיים בעקבות ההגבלות על המגיעים לארץ שיאלצו לשהות בבידוד במשך 14 יום. ההפקה פנתה לצד ההודעה על הביטול לקהל המעריצים ורוכשי הכרטיסים בפניה נרגשת המלאה בנתונים כספיים אודות העלויות הכרוכות בהפקת המופע, הבאת המוזיקאים לארץ, חוסר האפשרות לקבל החזרים כספיים על כרטיסי הטיסה ועלויות נלוות, וביקשו כי רוכשי הכרטיסים יוותרו במקרה זה על השבת כספם על מנת שהוא יהווה חלק מכיסוי עלויות התשלום לחברי הלהקה שכבר מימנו מכספם את כרטיסי הטיסה, מדובר בסכומים של כמה אלפי דולרים.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: