חדשות בינלאומיות

פסטיבל SAFARI בפארק הלאומי

הפסטיבל האלקטרוני יערך בפארק הלאומי ברמת גן בחופשת הפסח, הדליינרים - POLO & PAN, ARTBAT

סייב דה דייט! הכרזה על פסטיבל חדש מבית היוצר של פיוצ׳ר ממורי (DGTL, Port2Port, Lost In A Moment, Gardens of Babylon). פסטיבל אלקטרוני שיתקיים השנה לראשונה בפארק הלאומי רמת גן ביום רביעי, תאריך 15 באפריל, וישים דגש על העלאת מודעות למצבן של חיות הבר בעולם. חלק מהכנסות האירוע ייתרמו לאגודות המקדמות הצלה ושימור של חיות בר. הפארק הלאומי רמת גן נבחר לארח את האירוע בו יוקמו ויפעלו שתי במות –  במת ג׳ונגל ובמת אוקיינוס,שכל אחת תעוצב לפי הנושא באופן ייחודי. את התוכן המוזיקלי בכל במה, יאצרו האמנים שיובילו אותה.

ההדליינרים של הפסטיבל, הצמד פולו & פאן, המגיעים זו הפעם השלישית לישראל יאצרו את במת אוקיינוס, וארטבאט שהוכתרו אחרי ביקורם האחרון בארץ "הצמד החם ביותר של התקופה האחרונה" (מאקו) יאצרו את במת ג׳ונגל.

הליינאפ המלא יפורסם בהמשך. יש למה לצפות.

מחירי הכרטיסים ינועו בין 200 ש"ח ל- 350 ש"ח.

סטי טיונד…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: