קליפים חדשים

אביב בכר – לנוע

לנוע הוא שיר חדש מתוך אלבום הסולו הראשון של אביב בכר, שעתיד לצאת השנה.

אביב בכר הוא אמן, יוצר, מוזיקאי ומשורר. שני האלבומים המצליחים שיצר יחד עם הדס קליינמן שותפתו לדואו ׳הדס קליינמן ואביב בכר׳, כללו להיטים ביניהם ״בימים שיעברו עלינו״, "סירת מפרש״, ״את מים״ ועוד.

בשנתיים האחרונות התכנס אביב על מנת ליצור ולהקליט את אלבום הסולו הראשון שלו, השיר "לנוע" עוסק בהלך הנפש של אביב כחלק מהפרידה המוזיקלית מהדס והיציאה לדרך עצמאית.

כך אביב על השיר החדש : "השיר הזה נכתב בתום ימים לא פשוטים שעברתי, לכתוב שירים זו אולי הדרך הטובה ביותר לספר לעולם מה באמת עובר עליך. ״תמיד צריך לנוע״ אני משנן וחוזר על המשפט הזה כמה פעמים ביום, כדי להזכיר לעצמי ולאחרים שהכל יכול להתהפך לטובה, רק צריך להמשיך, להתקדם. להמשיך לנוע. השיר הזה קרוב מאוד לליבי ובהתרגשות גדולה הוא יוצא לאוויר העולם, אני מקווה שהוא יתן כוח לאחרים כמו שהוא נתן לי".

את הקליפ  המלווה את השיר שהופק בידי רועי חרמון ביימו אביב בכר יחד עם שרה פלוט, בעבודה משותפת עם האנימטור לירון אטיה (הפיל הכחול). אביב יחגוג את יציאתו של השיר במופע שיתקיים בתאריך 27  בפברואר בנווה המדבר היפואי – "עדנה" – דרך סלמה 6, תל אביב יפו | פתיחת דלתות: 21:00 תחילת המופע: 22:00.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: