חדשות הסצנה

אסף אבידן חוזר משנת שבתון ופותח סבב הופעות

המוזיקאי הישראלי שכבש את אירופה חוזר להופיע אחרי שנת שבתון, אלבום חדש בדרך כל הפרטים

אחרי שכבש כמעט כל פסגה אפשרית מבחינה מקצועית ואמנותית כמוזיקאי יוצר המוכר ברחבי העולם וממלא חדשות לבקרים כל מופע שהוא סוגר עד הכרזת סולד אאוט, יצא כזכור אסף אבידן לשנת שבתון שהחלה  בסוף שנת 2018 עם מופע אחרון בתל אביב.

מסתבר כי במהלך השנה החולפת בה נמנע מכל הופעה הוא לא שקט על שמריו והרבה לשתף פעולה עם המוזיקאי הישראלי תמיר מוסקט, המתופף של הבלקן ביט בוקס ומנהל הלייבל המוזיקלי פורץ הדרך – Ape.

אסף אף שחרר רמזים לפעילות הזו לפני חודשים ספורים וציין כי אלבום חדש מתבשל…

כעת אפשר לומר שאכן שנת השבתון הסתיימה ואסף אבידן יוצא לסבב הופעות בארץ ובעולם הרחב, המופע הראשון בו יטול אסף חלק יתקיים במהלך חודש מאי 2020 במסגרת פסטיבל פולק בנהלל בטייטל "פסטיבל חלב ודבש" המציין עשרים שנה לקיומו.

לאוזנינו גונבה השמועה כי השיר הראשון שאסף ישחרר יצא לאור במהלך חודש מרץ הקרוב.

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: