קליפים חדשים

משי קלינשטיין – רק אתמול היית כאן

השיר החדש של משי קלינשטיין - "רק אתמול היית כאן" הוא מעין יצירה כלל משפחתית, האזינו

משי קלינשטיין, הבת של ריטה ורמי, משחררת שיר חדש – "רק אתמול היית כאן" שהיא כתבה ואבא רמי הלחין והאחות נועם הפיקה. את הקליפ המלווה ביימו אריאל שלג וריטה (אמא של משי…) יהאן פורוז, על המסרטה – אור סמסון.

כך משי על השיר החדש – "״רק אתמול היית כאן״ זה שיר שכתבתי לפני 5 שנים אחרי פרידה. הלב שלי לא הצליח להכיל את העובדה שרק אתמול הכרתי אדם בצורה הכי קרובה ואינטימית ולא עברו 24 שעות ופתאום הפכנו לזרים עד כאב.  אמנם יצאו כבר קודם ״קחי לך״, ״אוטובוס אחרון לחיפה״ ו״הולכת״ במסגרות אחרות, אבל ״רק אתמול היית כאן״ הוא בעצם הסינגל הראשון האישי שלי ואני מתרגשת מאוד. החלטתי אחרי הרבה שנים להוציא את השיר הזה מהמגירה ולקחתי איתי את כל האנשים הכי קרובים אליי לדרך".

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: