קליפים חדשים

עידן שניאור – Stop

הגיטריסט של הזמרים צועד לקדמת הבמה ומשחרר שיר ראשון, הוא לא מתכוון באמת לעצור

למיטב זכרוני את עידן שניאור פגשתי לראשונה לפני שבע שנים לערך, כאשר ליווה את הזמרת היוצרת אלה דורון בתאטרון תמונע, בדרך כלל הוא מנגן לצידם של אמנים מפורסמים, ריטה, עידן רייכל, עומר אדם, מוקי, הראל סקעת, שירי מימון, עדן חסון, רותם כהן ועוד, גם במסגרת פסטיבל הפסנתר פגשתי בו על הבמה כאשר ליווה את פרויקט המשקפיים של נויפלד.

כעת החליט עידן שניאור לצעוד אל קדמת הבמה ולהוכיח כי מעבר ליכולות הנגינה בגיטרה עבור אחרים הוא גם יוצר ומבצע בזכות עצמו, וכאשר הוא עושה זאת הוא הולך על הטוב ביותר. את מילות השיר הראשון שעידן משחרר – Stop מן הסתם עם קריצה רחבה ביותר לשוק הבינלאומי, בשפה האנגלית, כתבה עבורו אלה דורון. עידן הלחין יחד עם מיכאל פרוסט שגם הפיק מוזיקלית לצד נגינת הבס יחד עם המתופף דניאל עצטה. אל השיר הטרי הצטרפו דודו ואסנת ואזנה שביימו וערכו את הקליפ המדליק והחושני. צפו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: