סיקור הופעות
כולל וידאו

פסטיבל סולם יעקב חורף 2019

פסטיבל סולם יעקב למוזיקת פולק הוותיק במהדורת החורף לחופי הכינרת, צלמנו תומר שיינפלד חזר עם המראות והקולות מהפסטיבל שסוגר 43 שנות פעילות, צפו בקטעי הוידאו והתמונות.

מזה ארבעים ושלוש שנים מתקיים בגליל פסטיבל המוקדש למוזיקת פולק על סוגותיה השונות – בלוגראס, מוזיקת עולם, מוזיקה אירית, קאנטרי, רוק, בלוז, ג'אז לצד שפע פעילויות חברה ואמנויות, ב- 16 השנים אחרונות הפסטיבל יושב במלון נוף גינוסר אל מול הכינרת, לפני כן הוא נדד מקיבוץ מחניים דרך חורשת טל, קיבוץ האון וגן השלושה וכרי דשא. ובעתיד הוא צפוי לעבור למלון הפסטורל בכפר בלום.

הפסטיבל שכבר הפך למסורת שנתית הן במהדורת הקיץ והן במהדורת החורף נערך כאמור במתחם מלון נוף גינוסר על המדשאות לחוף הכנרת ולסירוגין באולמות המלון כשהוא כולל הופעות מוזיקה מגוונות לצד סדנאות ריקוד, ג'מים מוזיקליים, אירועי ג'אגלינג, מלאכת יד ויריד אמנויות בסוף השבוע שבין 6-7 בדצמבר ובאווירה משפחתית.

בין ההרכבים שהופיעו בפסטיבל השנה מצויים – ההרכב האמריקאי – אוסטרלי The Hollands עם מוזיקת פולק, אנסמבל גלעד אפרת במופע המשלב מוזיקה אתנית וג'אז, גלעד הראל והניו אורלינס פאנקשן ג'אז בנד, להקת דז'ה וו בלהיטי שנות השישים, ההרכב Babesa Rembetiko Ensemble  במופע מוזיקה יוונית עממית, מיה יוהנה, גבריאלה לואיס ושי טוכנר במופע פולק וקאנטרי בריטי.

קטעי וידאו מהפסטיבל

 

תומר שיינפלד

תומר שיינפלד יליד 1966 נולד עם נכות שמחייבת אותו להשתמש בכסא גלגלים אוהב מוזיקה מאז ילדות ,הולך להופעות עוד מנעוריו כאשר היה צריך "לסחוב" את אבא שלו להופעות כי לא היה עצמאי, חיידק הצילום נדבק בו ב- 15 השנים האחרונות ומאז הוא משלב את שני הדברים שהוא אוהב לעשות - צילום והאזנה למוזיקה - הופעות חיות במיוחד, מצלם עבור הבלוג של יובל אראל מעל שנה. או כמו שתומר אומר כדאי להרגיש חי צריך איזה 2,3 הופעות בשבוע . הכינוי של תומר הוא The Rolling Photographer

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: