כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

להקת שלוה תופיע בפני נשיא ארה"ב

להקת שלוה תופיע בפני נשיא ארה"ב בכנס השנתי של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית IAC, כל הפרטים

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ינאם במוצאי שבת, 7.12 בכנס השנתי של ארגון ה-IAC שייערך בהוליווד, פלורידה. זה יהיה הנאום הראשון של הנשיא בפני ארגון יהודי א־פוליטי. הלהקה צפויה לשיר את השיר "Million Dreams", עימו הופיעה על בימת הארוויזיון בישראל במאי האחרון והצליחה לרגש מיליונים ברחבי העולם וזכתה לתשואות ותשבחות על הביצוע והעיבוד המיוחד בהפקת עמוס בן דוד. הם יופיעו לפני נאומו של הנשיא, דונאלד טראמפ. ההופעה תערך במוצ"ש הקרובה , 7.12 בשעה משוערת 19:45 שעון מקומי, שעון החוף המזרחי.

עם שובם לישראל הלהקה תמשיך את סיבוב הופעות הארצי הראשון שלהם "רואה בך משהו טוב" ויגיעו להופיע בתאריך 2 בינואר במועדון זאפה ת"א, בתאריך 16 בינואר באלמא זיכרון יעקב, בתאריך 30 בינואר במועדון זאפה ירושלים, בתאריך 27 בפברואר במועדון זאפה חיפה ובתאריך 19 במרץ במועדון גריי יהוד.

מדוע רק 1 מתוך 10 גולשים יצליח לצפות בקליפ החדש של להקת שלוה?

מדוע רק 1 מתוך 10 גולשים יצליח לצפות בקליפ החדש של להקת שלוה?

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d