הופעות בינלאומיותסיקור הופעות
כולל וידאו

ריצ'רד קליידרמן בהופעה בתל אביב

הפסנתרן והמלחין הצרפתי ריצ'רד קליידרמן הגיש ממבחר הקלאסיקות האהובות שלו בפני הקהל התל אביבי בהיכל התרבות, צפו בקטעי ווידאו מהמופע

בדיוק שנתיים אחרי המופע הבלתי נשכח שלו בהיכל התרבות בתל אביב, חזר אמש המלחין והפסנתרן הצרפתי המפורסם לשבת אל מול פסנתר הכנף בהיכל התרבות בתל אביב כשהוא מלווה בתזמורת סימפונט רעננה שכבר ערכה עימו הכרות בביקורו הקודם בארץ.

קרוב לשעתיים הגיש קליידרמן מבחר מהקלאסיקות המוכרות והאהובות שלו בפני קהל שמילא את ההיכל. הפסנתרן הצרפתי גם חזר על השטיקים המוכרים שלו כאשר בסיומה של כל יצירה מסר את דפי התווים לברי המזל בקהל שקלטו את התנועה ומיהרו לגשת אל קדמת הבמה.

לחצו לצפייה בגלריה המלאה מהמופע

יממה לפני המופע ערכנו ראיון עם קליידרמן, לחצו לצפייה

ראיון עם הפסנתרן ריצ'רד קליידרמן

צפו בקטעי וידאו מהמופע, צילום ותיעוד טוני פיין

.

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: