חדשות הסצנהראיונות עם מוזיקאים

בחדר החזרות עם ניסים סרוסי לקראת מופע ההוקרה

לקראת מופע ההוקרה לזמר ניסים סרוסי שיתקיים מחר בבית העם ברחובות, קפצנו לחזרה הגנרלית ושאלנו כמה שאלות, שירים וראיון.

מחר, יום שלישי 29 באוקטובר יתקיים מופע הוקרה והצדעה לזמר ניסים סרוסי בבית העם – היכל התרבות רחובות עם שורת אמנים ביניהם רמי דנוך העומד מאחורי הפקת האירוע, אריאל זילבר, ציון גולן, ליאור פרחי, יואב לוי ויפה יהודה אשר יעלו על הבמה לצידו של ניסים סרוסי כדי לפרגן לאחת מאגדות הזמר עם חזרתו לארץ לאחר שחי כארבעים שנה בצרפת.

ניסים סרוסי בחדר החזרות. צילום יובל אראל
ניסים סרוסי בחדר החזרות. צילום יובל אראל

איני יכול…

כידוע ניסים סרוסי לא עזב סתם את הארץ בשנות השבעים, הייתה לכך סיבה טובה מאוד – הממסד המוזיקלי הישראלי הממלכתי הפנה לו עורף. למרות שהפך לאחת ההצלחות הגדולות של הזמר הישראלי והים תיכוני, מילא את מועדוני הלילה ברמלה ובדרום תל אביב בהמוני מעריצים צעירים שהתאהבו בשיריו, סרוסי, כיתר האמנים בז'אנר הימתיכוני של אותם זמנים לא קיבל כל הכרה מצד תחנות הרדיו וערוץ הטלויזיה היחידי שפעל באותה עת.

כאשר כבר הוזמן להתראיין ולהופיע בתכנית טלוויזיה – טנדו, בהנחייתו של ירון לונדון, הפך סרוסי ללעג ולקלס עם צרור שאלות מלגלגות ומבזות.

ניסים סרוסי בחדר החזרות. צילום יובל אראל
ניסים סרוסי בחדר החזרות. צילום יובל אראל

לגור בדירת פאר…

סרוסי העתיק את מגוריו וחייו לצרפת ושם עסק בתחום המוזיקה לצד הפצת אלבומי אמנים ישראל באירופה ועשה לביתו כשהוא זוכה להצלחה רבה אך לא שוכח לבקר מעת לעת את משפחתו ברחובות עיר מגוריו וגם להופיע מפעם לפעם.

בשנה האחרונה החליט סרוסי לחזור לארץ, לדבריו החיים בצרפת ליהודים אינם כפי שהיו ולדבריו אפילו הצרפתים עצמם אינם מבינים שרגליהם בוערת על אדמתם..

בכוונתו של סרוסי לחזור לארץ לצמיתות וכבר התארח במספר הופעות כאשר הזמר וסולנה של להקת צלילי העוד רמי דנוך "אימץ" את סרוסי לחיקו כחבר עוד משנות השבעים והם מתכננים שורת מופעים משולבים.

היום בשעות הבוקר התקיימה החזרה הגנרלית לקראת המופע הצפוי להתקיים מחר בערב בבית העם – היכל התרבות בעיר רחובות, בתמיכת העירייה.

זו הייתה הזדמנות לשמוע ולראות את ניסים סרוסי שר בקולו המצויין את להיטיו המיתולוגיים ולשאול כמה שאלות.

ואם אתם רוצים להגיע למופע תבדקו בקופות ההיכל  089232200.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: