כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

ניק קייב חוזר לתל אביב

הזמר ניק קייב חוזר להופעה בתל אביב והפעם באצטדיון בלומפילד ביפו, יוני 2020, כל הפרטים.

הותר לפרסום (כי ידענו ונצרנו כבר זמן רב…) – הזמר והיוצר ניק קייב יופיע יחד עם הרכבו  The Bad Seeds בתאריך 17 ביוני 2020 באצטדיון בלומפילד ביפו. המופע יתקיים כחלק מסבב הופעות בינלאומי בעקבות יציאתו של אלבומו החדש – Ghosteen אשר הושק לפני מספר ימים. על הבאתו לארץ אמון גם הפעם משרדו של המפיק שוקי וייס.

המופע באצטדיון בלומפילד יחתום את הסבב הבינלאומי – אירופאי של ניק קייב בעקבות האלבום החדש, סבב שיחל בתאריך 22 באפריל בפורטוגל ויסתיים כאמור אצלנו, זה אומר שהמופע יהיה סוג של חגיגה אדירה, הקדימו לשריין עצמכם לחווייה!!!

המופע יתקיים הפעם בעמידה על כר הדשא, וקהל שיבחר בישיבה יוכל ליהנות ממקומות הישיבה המחודשים של האצטדיון, מסאונד הטוב ביותר וזוויות צפייה נפלאות. כפי שנוכחנו לדעת קייב יודע לכשף ולפזר את קסמו על כל אחת ואחד בקהל ולגעת בהם באופן אישי כאילו היה זה מופע ההמונים האישי ביותר.

אטנדו כדי לספר לחברים

ההרשמה למכירה כרטיסים מוקדמת מתחילה עכשיו כאן.

ניתן להירשם באמצעות מייל בלבד, לינק למכירה המוקדמת יישלח לנרשמים עם פתיחת המכירה המוקדמת.

מכירה מוקדמת לנרשמים כאן תחל ביום ב' 21.10 בשעה 20:00 | לקוחות American Express ייהנו ממכירה מוקדמת ומחירי הטבה (15%) | חברי מועדון השומע המתמיד של שוקי וייס ייהנו ממכירה מוקדמת ומחירי הטבה | מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תחל בתאריך 22 אוקטובר 2019 במשרד איוונטים – http://www.eventim.co.il/nickcave  |  טלפון לבירורים והזמנות: 9066*   כרטיסים החל מ-284 ₪ ובהתאם למקום הנבחר באצטדיון.

היזהרו מספסרים! רכשו כרטיסים רק מהמפיצה הרשמית של המופע! על מנת להקשות על ספסרות, הכרטיסים יודפסו עם שמות הרוכשים עליהם. הקהל מתבקש להגיע למופע עם תעודת זהות.

ניקולס אדוארד קייב, או ניק קייב עבורכם, הופיע בישראל במסגרת ארבעה סיבובי הופעות ביחד עם להקתו – בשנת 1993 במסגרת פסטיבל הבלוז נמל חיפה, בשנת 1995 בפארק תמנע, חיפה וסינרמה תל אביב (שתי הופעות) ובשנת 1998 שוב בסינרמה תל אביב ושוב בחיפה, הפעם במועדון הסיטי הול. הפעם האחרונה שניק קייב הופיע בישראל הייתה בנובמבר 2017 אז הופיע פעמיים בהיכל ביד אליהו בתל אביב.

ניק וישראל

הקהל הישראלי חיבק את קייב חיבוק חזק ואמיץ, והפך אותו לאחד מעמודי התווך של הרוק המקומי. בשנת 1995 אף הקליט במהלך ביקורו בארץ גרסת כיסוי לשירו של הרוקר האוסטרלי רולנד ס.הווארד Shivers, יחד עם להקת המכשפות, והסולנית ענבל פרלמוטר ז"ל, נסיכת האופל של תל אביב בשנות ה 90.

ניק מצדו לא נשאר חייב ובמהלך מסיבת עיתונאים שהתקיימה לפני הופעותיו האחרונות בארץ אמר כי כבר לפני 20 שנה בביקורו הראשון חש חיבור ענק לישראל, והוא חזר לכאן אף במסגרת חופשות, על תופעת ה- BDS הוא אמר כי אמן שמבקש להופיע בישראל, מעבר לעניין הלוגיסטי שאיננו פשוט כלל צריך לעבור השפלה פומבית מצד רוג'ר ווטרס ושותפיו, ואף אחד לא רוצה שישפילו אותו בפומבי.

שינוע

כזכור, אצטדיון בלומפילד עבר בשנים האחרונות תהליך שיפוץ ושדרוג מסיביים שהכפילו את תפוסת הקהל שניתן להכיל במקום, מכאן שלמופע הצפוי עשויים להגיע כשלושים אלף צופים ואף יותר, מסתמן כי אצטדיון בלומפילד יהווה בקיץ הקרוב את התשובה התל אביבית ללייב פארק במערב ראשון ויאכלס קרוב לוודאי את כל המופעים אליהם צפויים להגיע רק כמה רבבות צופים, צריך לזכור שבאזור קיימת בעיית חניה חמורה ביותר שלא כמו בפארק הירקון העטוף בחניונים, אז תתארגנו בהתאם…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d