קליפים חדשים

NETA –Your Eyes

נטע וייסמן ולינדה פייקה משחררים קליפ לשיר Your Eyes מהאלבום Miracles, שבוע לאחר השקתו

רק לפני פחות משבוע חגג המוזיקאי והמפיק נטע ויסמן את השקת אלבומו החדש Miracles אותו יצר ביחד עם הזמרת ההולנדית לינדה פייקה והערב הוא משחרר קליפ לשיר נוסף מאותו אלבום.

השיר Your Eyes שאת מילותיו כתבה לינדה פייקה והולחן בידי נטע וייסמן חותם את אלבום ה- EP שיצ לאור לפני ימים ספורים, הנרטיב בשיר מושפע ממראות הילדים קורבנות מלחמת האזרחים בסוריה. כך נטע וייסמן על השיר – " לפני למעלה משנתיים צפיתי בחדשות שבין השאר עסקו בזוועות שהתחוללו בסוריה. בכתבה ראו ילד כבן 5 שכל משפחתו נהרגה, בוכה והמצלמה התמקדה בעיניו שהביעו כאב נוראי .. התמונה הזו כלכך חדרה לי לנשמה, שישר ניגשתי לאולפני הביתי הקטן וכתבתי את השיר Your Eyes. למחרת שלחתי את השיר ללינדה הסברתי לה את הנושא והיא כתבה את המילים. השיר ״כבד״ אבל עמוק ,נוגע ,שונה ומקסים לדעתי. מציע לכם לקחת אויר ולהקשיב לו עד הסוף…"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: