סיקור הופעות

בוב קידס לכל המשפחה

בוב קידס הוא מופע מחווה לשיריו של בוב מארלי המונגש במיוחד לגיך הרך, אתמול לפנות ערב התקיים המופע במתחם גן העיר תל אביב, שי שיר, טלי ספיר לקחו את הילדה הפרטית שלהם למופע

על הבמה בגן העיר , מסביב לבריכה, התקבצו ילדי העיר, למופע רגאיי מונגש לילדים וגם להורים שלהם. אז לקחנו את ביתנו הפרטית והלכנו אל חבורת הראסטות שתספוג קצת תרבות – בוב קידס לכל המשפחה.

מוביל הלהקה והזמר הראשי הוא גדי אלטמן, סולן להקת בוטן מתוק בקרקס ואחד ממשתתפי דה ווייס. כמו כן, בכל שנה מנחה ושר בחגיגות יום ההולדת של בוב מארלי. לצידו להקת בוב קידס והכוכבת הראשית, הלוא היא ריטה, בובת ענק ססגונית.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

בין הלהיטים שוחרי השלום, כמו "Is this Love" , "Could you be Loved", "Jammin" ועוד, שובצו שירים מקוריים של להקת בוב קידס על ובהשראת בוב מארלי. כך לדוגמא "בוב" שמגולל את קורותיו ומספר עליו בקצרה ובאופן פשוט להבנה לילדים. "הכי שמח זה להיות מבסוט" שיר רגאיי ג'מאיקאני שמח שכתוב במיוחד לילדים. בין השירים הם הצליחו להכניס מסרים על אהבה ואוכל בריא מהגינה האורגנית של "סלופי". אבל השיר שבאמת הרים את הילדים וההורים לרקוד, היה "Baby Shark". מי שהכניס את השיר הזה לסט ליסט, ברור כשמש שהוא הורה בעצמו ולמי שלא מבין מדוע, רבע ילד לא היה לו! הם המשיכו את המסיבה עם "הילדים קופצים" ו"איזה כיף".

לסיום, שואל גדי על הבמה: "בסדר, בסדר, אבל מה המסר?" ועונה "הטוב שבאדם ינצח!" והם חותמים את המופע, איך לא, עם "One Love". בדרך חזרה הביתה, אלה, ביתנו, אמרה "היה מאוד כיף!". בקרוב הם מוציאים אלבום, שווה לעקוב גם בפייסבוק וגם ביוטיוב.

שי שיר

שי שיר וטלי ספיר: הוא: איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, שהמוזיקה מהווה מרכיב מרכזי בחייו. היא: ביום מנהלת רישוי במשרד אדריכלים ובשאר הזמן תופרת, יוצרת וכותבת. ביחד: הם ההורים של אלה ורותם ויחד איתן חיים ונושמים הופעות ומוזיקה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: