קליפים חדשים

אלי חולי – בואי נאהב קצת

אלי חולי נחשף לראשונה במסגרת תכנית הריאליטי המוזיקלית The Voice #4 לפני כשלוש שנים כזמר צעיר בעל תדמית מאופקת, עדינה ובעל אישיות עצמית ייחודית, בשנה החולפת הוא אומץ בידי חברת הליקון המובילה את דרכו לקראת אלבום בכורה בהפקתם המוזיקלית של צחי אלוש ועידו אוחיון.

השבוע אלי חולי משחרר שיר חדש – "בואי נאהב קצת" שמילותיו נכתבו בידי צחי אלוש אשר תמללו במשותף עם אלי חולי, מול בליל שירי האהבה הבנאליים ששוטפים את מחוזות אוזנינו השיר הזה יוצא דופן במלא עדינותו, הטקסט הנקי החף מטעויות בשפה העברית ומלווה במלודיה והפקה מוזיקלית שעושות אותו איכותי. על כל אלו מגיע הבמאי בועז אקינו (הסקייטר?…) ונותן את המגע האחרון עם פרשנות אישית שמעביר את הנרטיב גם בצד הוויזואלי בעדשתו של צלם המים אורי ריכטר, אנחנו אהבנו.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: