קליפים חדשים

נגה קומאי – תופרת

תופרת הוא הקליפ הראשון שהיוצרת נגה קומאי, כתבה והלחינה בהפקת יובל מעיין היוצא בליווי ויז'ואלי שצולם בידי רומן פורטסקי בבימוי של שיר קומאי. נגה העוסקת למחייתה בקריירה של מדריכת ומחנכת נוער במכינה קד"צ בגליל משלבת כעת את אהבתה למוזיקה ויצירת שירים אל תוך מסלול המנווט את דרכה לאלבום בכורה. הנרטיב שנגה מטמיעה בשיר הוא הרצון להתחבר לחברה הסובבת אותה בהבנה הדדית, עניין לא פעוט ולא קל. זהו שיר מהזן שלא נתקלים בו על בסיס יומיומי ועובדה זו כשלעצמה הופכת אותו למיוחד, איכותי, נוגע בפנים ותופס את העין בזכות הבימוי המצויין של הויז'ואל.

השיר הטרי עשה דרך בימים האחרונים בביקוריה של נגה בתחנות רדיו שונות וכעת הוא משוחרר לניו מדיה לרווחת אוזני ועיני הגולשים, תלחצו Play.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: