חדשות הסצנה

סופית: אבישי כהן יפתח את פסטיבל הג'אז באילת, יושרו ההדורים

לפני זמן קצר הובא לידיעת הבלוג כי אמן הג'אז ונגן הבס והקונטרבס אבישי כהן אישר כי אכן הוא יקיים את מופע הפתיחה לפסטיבל הג'אז באילת האמור להיפתח בתאריך 25 באוגוסט. מופע הפתיחה של אבישי יהווה למעשה מופע השקה מקומי לאלבומו החדש   'Arvoles' האמור לצאת מחר בהשקה גלובלית, ויתארחו בו שם-טוב לוי ואבי ליבוביץ'.

כזכור, לפני מספר ימים פרסמנו כי חתול שחור עבר בין אבישי כהן והנהלת הפסטיבל והופעתו בוטלה באורח חד צדדי, אולם כעת, בהודעה הרשמית של פסטיבל הג'אז נמסר כדלקמן: פסטיבל הג'אז אילת והאמן אבישי כהן שמחים להודיע, כי לאחר מאמץ הדדי, כנה וקשוב ועל מנת להתגבר על אי ההבנה שנוצרה, יארח הפסטיבל את אבישי כהן והרכבו במופע הפתיחה של הפסטיבל.

אז אכן, ארבע שנים מאז שפתח את מהדורת הקיץ של הפסטיבל ב-2015, מגיע אבישי כהן והטריו הכולל את הפסנתרן אלצ'ין שירינוב והמתופף נועם דוד, לפסטיבל הג'אז עם אלבומו השבעה-עשר והאורחים האהובים – שם-טוב לוי ואבי ליבוביץ'.
לחצו לרכישת כרטיסים למופע הפתיחה ולשאר אירועי הפסטיבל.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: